Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
docent napisał:
Uczelnia zgodnie z prawem nie może być miejscem propagandy politycznej... no cóż...
powiedz to na politologii hahaha albo prof. Kikowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banan napisał:
Uczelnia w tej sytuacji jest jedynie wynajmującym aulę. Nie za darmo oczywiście. Natomiast fakt kierowania wywodu naukowego (jakiej by on treści nie był) do ludzi bez wykształcenia z zakresu inżynierii budowy samolotów, oraz samej teorii lotu to tak jakby chirurg teraz lublinianom tłumaczył kiedy/dlaczego/po co wycinamy wyrostek robaczkowy i że jego zdaniem kolega popełnił błąd... Coś tam pogada, może i kogoś przekona ale takie to przekonanie - "bo przecież profesor powiedział...". Jednym słowem cyrk.
Chyba kpisz sobie człowieku. Ja, podobnie jak moi koledzy z roku, większość już inż., mechaników zapaleńców, w tym osoby z napedów, z uwagę wsłuchiwaliśmy się w każde slowo. Na sali obecna szeroka kadra naukowa pollub (za co jestem wdzięczny). Śmieszy mnie, że najwięcej tutaj do powiedzenia mają osoby, które nie były świat znając tylko z tv. A cyrk to masz w "swojej" komisji, z tyloma tchórzami, że na odważnego lwa nawet miejsca nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzoy napisał:
timestamp zanim cokolwiek oddasz wysłuchaj wykładów naukowców niezależnych od USA i PiSu...! Amerykanie (zwłaszcza z polski) za pieniądze są w stanie udowodnić, że kaczor to nie donald... ups chyba niefortunny przykład...!
Wykłady z tvn24 których ty słuchasz napewno mają wiele wspólnego z nauką i napisz jak wiesz skad jest finansowana korporacja tvn itp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykłady naukowe niech pozostaną naukowymi, wygłaszanymi w auli uczelni (tak, jak tym razem było - tak powinno być). Nie przenoście ich do gazet, bo już z samych komentarzy widać, że to rzucanie pereł przed wieprze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w trzeciej minucie wykładu wyraznie było słychać wystrzały !!!! to kolejny tysiaczek $ na koncie pana profesora strzelił !!! przelew się udał panie kaczyński !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
TYTUŁ ZOBOWIĄZUJE DO ODROBINY KULTURY W STOSUNKU DO INNYCH SZCZEGÓLNIE GDY SIĘ JEST W TELEWIZJI PANIE PROFESORZE. KTO OGLĄDAŁ TEN WIE O CZYM PISZĘ. A PO DRUGIE W ŻADNYM RAPORCIE NIE MA MOWY O TYM, ŻE BRZOZA ZNISZCZYŁA SKRZYDŁO WIĘC KTO LUBI MIEĆ SPRANY BERET TO NIECH WYSŁUCHUJE PODOBNYCH PROFESORÓW... POZDROWIENIA DLA ZDROWYCH.
problem polega na tym, że koleś jest profesorem na podobnej zasadzie jak nauczyciel z liceum. Faktycznie to doktor, kierujący szkołą o uprawnieniach zawodowych, podczepionej pod kiepski amerykański uniwerek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie takie "wieprze" jak "pip", czy "and luxike" miałem na myśli. Bezmózgowie totalne, brednie, brak wiedzy, ale się wypowiedzą. Zaistnieją. Nieważne, że łżą jak psy - głupich nie brakuje, ktoś uwierzy. Sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach widać sporo studentów Trzeciego Wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alez obciagaja z kasy frajerstwo ... Profesor .. bu ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barbara Ubryk napisał:
Pawłowicz,Gliński,Staniszkis,Binięda sami profesorowie.Elita czwartej rzeczpospolitej kaczyńskiej.
Tak, tak, nie ma to jak Senyszyn, Środa, Niesiołowski, Bartoszewski. Same autorytety! A jakie wzorce osobowe miłujące bliźnich swych, szczególnie tych, którzy myślą inaczej niż oni! Gdyby było inaczej, pani Barbara Ubryk, znana nie od dziś zwolenniczka prawdy i przyzwoitości w życiu publicznym, przecież by nam o tym powiedziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na zdjęciach widać sporo studentów Trzeciego Wieku.
A to już zasługa domorosłego fotografomana. Co ma przekazać np. zdjecie nr 8 ze zwisającym z wózka inwalidzkiego człowiekiem? Czy ten dzieciak z Dziennika Wschodniego, zwany fotografem przeczytał chociaż jedną książkę o fotografii reportazowej? Na bank , nie przeczytał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na wykładzie i było dużo studentów. Czemu zrobiliscie zdjęcia tylko starym ludziom ? To jest wolny kraj czy jakaś Rosja i kreowana sztucznie rzeczywistość ? Jak są niewygodne fakty to trzeba osmieszyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne zdjęcie nr 3. Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba notatka dla oficera prowadzącego. Poziom prasy sięga dla szamba, Żal i żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani autor Agnieszka Antoń - Jucha czy mogłaby swoje zdjęcie zamieścic ? Albo swojej mamy czy babci ? Bardzo prosimy ! gratuluje, może smiało pani na Białorusi pracować jako dzienniarka. W Korei Północnej pewnie też by sobie pani poradziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
właśnie wróciłem z wykładu...mimo IV roku studiów na lepszym nie byłem. Wielu wspaniałych ludzi.A i mądrego dobrze posłuchać.
Może wogóle nie chodzisz na wykłady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gocek napisał:
Wykłady naukowe niech pozostaną naukowymi, wygłaszanymi w auli uczelni (tak, jak tym razem było - tak powinno być). Nie przenoście ich do gazet, bo już z samych komentarzy widać, że to rzucanie pereł przed wieprze.
Takie wykłady to ja od czasu katastrofy słyszę prawie każdego dnia. Główne teorie znam na pamięć: trzały, sztuczna mgła, wybuch, trotyl, zamach. Można stworzyć swoisty słownik nowych pojęć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłem na wykładzie.Czy wyjaśniano jak robi się tą sztuczną mgłę? A te strzały...to jaki kaliber broni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na zdjęciach widać sporo studentów Trzeciego Wieku.
Nie ma co się dziwić. To przecież najlepsi specjaliści od zamachów i katastrof, a wielu jest absolwentami Wydziału Tolerancji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Chyba kpisz sobie człowieku. Ja, podobnie jak moi koledzy z roku, większość już inż., mechaników zapaleńców, w tym osoby z napedów, z uwagę wsłuchiwaliśmy się w każde slowo. Na sali obecna szeroka kadra naukowa pollub (za co jestem wdzięczny). Śmieszy mnie, że najwięcej tutaj do powiedzenia mają osoby, które nie były świat znając tylko z tv. A cyrk to masz w "swojej" komisji, z tyloma tchórzami, że na odważnego lwa nawet miejsca nie ma.
Hehehehehhee. Mówię ci człowieku że WM wynajął aule i tyle. Władze widziałeś? No..... (Ja mam jakąś "swoją" komisję? OooooOOoooo.. Dobrze wiedzieć...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...